Battle of Malta 2016 Live Updates

Timeline

9 Finalisten Battle of Malta 2016 bekend

bom Me finale tafel

De finalisten voor het 2016 Battle of Malta Main Event zijn bekend!

Na een dag vol poker, hebben we onze 9 laatste spelers bereikt. En zoals gewoonlijk, is het een fascinerende groep.

Onze chipleader is de Ierse John Finnighan Linkins met 10,840,000. Hij wist de hele dag stand te houden en scoorde pot na pot.

Zijn tegenstander Rasmus Eriksson, wie tegen het einde van de dag ook behoorlijk een stack wist op te bouwen volgt hem met 8,795,000 chips. En wat is leuker dan je beste vriend naast je te hebben zitten, namelijk Robert Berglund met 2,895,000 chips.

Het verhaal van de 2 vrienden word alleen maar beter, met name door een permanente tattoo weddenschap maar hier volgt binnenkort meer over.

De Italianen die vaak een groot deel van het spelersveld zijn, hebben 2 plaatsen aan de finale tafel weten te bemachtigen.

Poker speler/pizzeria eigenaar Flaviano Cammasuli is de big stack van de twee met 6,215,000 chips, Landgenoot Giorgio Legasacchi ligt niet ver achter hem met 2,200,000.

Een onverwachte wildkaart aan tafel? Amerikaanse student Lawrence Brandt uit Phoenix, Arizona wie momenteel door Europa reist en een pit stop maakte hier bij de Battle of Malta.

De Spaanse poker pro Gonzalo Fernandez komt op de middelste plaatts wat betreft chips met 2,900,00.

Aan tafel zitten ook dit jaar een paar groentjes waaronder freelance fotograaf Robert Sverre Eik uit Noorwegen en therapeut Jonas Hahnert.

De enthousiaste Hahnert sprong in de lucht van geluk toen hij de bubble wist te behalen, en dit met maar 1m chips. Waarom? Omdat dit volgens hem zijn eerste live poker toernooi ooit is.

En dat vrienden, is waar het tijdens de Battle of Malta allemaal om gaat. Meer info zal morgen in de live updates volgen maar hier alvast de chipcount:

John Finnighan 10840000
Rasmus Eriksson 8795000
Lawrence Brandt 8000000
Flaviano Cammisuli 6215000
Gonzalo Fernandez 2900000
Robert Berglund 2895000
Robert Sverre Elk 2500000
Giorgio Legasacchi 2200000
Jonas Hahnert 1000000

Morgen om 15:00 zal de actie hier in het Portomaso Casino weer verder gaan, met de ogen gericht op de 9 finalisten en de 160,000 eerste plaats prijs.

Zie hier de video van dag 3

Players Left
9
Tables Left
1

Allesandro Montagna Out op 10e plaats (€9,100)

28

 

De Italiaanse Allesandro Montagne kwam pijnlijk dichtbij het behalen van de Battle of Malta 2016 finale tafel, maar moest het doen met een €9,100 10e plaats.

In zijn laatste hand opende Robert Sverre Eik under de gun met 400k.

Montagna schoof 950,000 vanuit de big blind, en na een paar minuten maakte Eik de call.

De spelers lieten vervolgens hun kaarten zien:

Montagna: A J

Eik: K Q

Bord: Q T 7 Q 8

Genoeg om Montagna uit het toernooi te knikkeren, en dag 3 de eindigen met onze 9 finalisten.

Houd de live updates in de gaten voor de complete recap!

Level
30
Blinds
60000/120000
Ante
10000
Players Left
9
Tables Left
1

Davide Fichera Out op 11e plaats (€9,100)

508

Er is zojuist een een krat bier naar beneden gestuurd voor de 11e plaats winnaar Davide Fichera.

Hij raisde pre-flop vanuit CO en kreeg twee callers, een van heb was Rasmus Eriksson in the big blind.

Flop: J 3 4

Eriksson bet 360k en Fichera reraisde onmiddellijk naar 806k. Flaviano Cammisuli dolden in de small blind en de actie lag weer bij Eriksson.

Hij reraisde uiteindelijk en beide spelers gingen na de call van Fichera all-in.

Showdown: 4 3 voor Eriksson en A J voor Fichera.

Turn: T. River: 2. Rasmus Eriksson neemd de hele pot.

Met nog maar 10 overgebleven spelers gaan we nu verder via de live stream

Level
30
Blinds
60000/120000
Ante
10000

Even Spilling Out op 12e plaats(€9,100)

fto

 

De Battle of Malta is voor Even Spilling is nu dan toch echt afgelopen, met nog maar een paar levels zag het er even naar uit dat hij aanwezig zou zijn bij de finale tafel.

Een van de spelers die al vroeg in het toernooi een behoorlijke stack wist op te bouwen. Helaas heeft hij de afgelopen uren meer en meer chips moeten af staan, en verloor hij de onderstaande cruciale hand tegen Fernandez:

De jonge Noorweegse ging T6 en de kleine stack die die nog had all-in tegen Rasmus Erikson’s K9.

Bord: A-8-J-2-3, waarna de Spilling kon aanschuiven voor een extra lange dinner break.

Zijn succesvolle 5-bet shove met A7 is zeker een van de handen die we niet zullen vergeten,. We hopen hem dan ook volgend jaar tijdens de BoM 2017 terug te mogen verwelkomen.

Level
30
Blinds
60000/120000
Ante
10000

Patrick Clarke Out op 13e plaats(€6,400)

finnighan

 

John Finnighan Linkins verliest Battle.

Bord: A 6 3 K Q . Finnighan bet op de river, Clarke (de short stack) schoof de rest van zijn stack met A 2 in.

Finnighan callde met J T. Finnighan kreeg geluk op de river.

Ongeacht het spijtige einde, wist deze 4e plaats EPT Dublin winnaar weer een deep run te maken tijdens de Battle of Malta. Hij ging uiteindelijk naar huis met €6,400.

Level
30
Blinds
60000/120000
Ante
10000
Players Left
12
Tables Left
2

Alessandro Siena Out op 14e plaats (€6,400)

 

bom speler 3

 

Alessandro Siena heeft net het Battle of Malta Main Event verlaten.

Hij verloor eerder vandaag tegen Jonas Hahnert met KT tegen TT, waar Hahnert overigens een double up mee scoorden.

Hiermee hield hij nog maar 3bb over, waar hij vervolgens all-in mee ging met in handen AJs

Giorgio Legasacch liet vervolgens AA zien, en dat was het dan voor Siena.

Level
30
Blinds
60000/120000
Ante
10000
Players Left
13

Roberto Lanero Out als 15e(€6,400)

445

Onze chip leader Roberto Lanero ligt eruit.

Hij kreeg de wind van voren toen hij met AK all-in ging tegen Robert Sverre Eik (JJ).

Bord: 5246A

De Spanjaard ligt er momenteel uit, maar we gaan er van uit dat hij nog steeds het zelfde denkt als vanochtend; namelijk dat hij blij is ongeacht op welke plaats hij ook eindigt.

Hij heeft het echter wel nog de laatste pay jump behaald waardoor hij naar huis zal gaan met €6,400.

Level
30
Blinds
60000/120000
Ante
10000
Players Left
14
Tables Left
2

Lucio Bernado blufft een keer teveel (16e-€4,800)

De Italiaanse Lucio Bernado was zeker een van de meest entertainende spelers tijdens de 2016 BoM.

Zo net blufte hij voor de laatste keer, en werd hij door Lawrence Brandt naar huis gestuurd.

Flop: K Q 7. 900k lag al in het midden en brandt bet 500k. Bernado moest even na denken maar besloot uiteindelijk all-in te gaan met 1m chips.

Brandt gooide meteen zijn chips naar het midden, en indiceerde hier een call mee. Vervolgens draaide hij K J om.

Bernado had echter maar een A J in handen.

Nadat de rest van het bord viel; K J, claimde Brandt een mega pot en werd de Italiaan naar huis gestuurd.

Level
29
Blinds
50000/100000
Ante
10000

"Oh No!" Milos Babovic Out op 17e Plaats (€4,800)

babovic

 

Milos Babovic bet 225 on the button en John Finnighan raised naar 500k vanuit de small blind.

Cammensuli in de big blind folds en Babovic bet nog eens 1,05m. Finnighan called.

Flop: 9-J-9 en Finnighan checkt.

Babovic gaat vervolgens all-in met zijn laatste 1 miljoen chips en Finnighan called onmiddelijk.

Finnighan: A9s

Babovic: AA

“oh nee” schreeuwd Babovic vervolgens. De turn en river kondenn hem niet meer redden en Babovic eindigde op een 17e plaats.

Finnighan is nu in bezit van 10m+ chips

Level
29
Blinds
50000/100000
Ante
10000

Nog maar 18 spelers over in het Main Event

Robert Sverre Eik heeft net Jim Anderson weten uit te schakelen met KK>A4.

Een Aas volgde op de flop maar een king op de turn, waardoor Sverre Eik verzekerd was van zijn plaats.

Momenteel heeft hij ongeveer 3.6m chips.

Karl-Heinz Mets is uit. Zijn A-8 moest het op nemen tegen de A-Q pre-flop van Milos Babovic.

Bord: 5-T-4J-6

De laatste 2 tafels van het Main Event zijn bereikt, en deze zullen naar de zaal onderin het casino verplaatst worden gezien de actie hier makkelijker te volgen is.

Level
28
Blinds
40000/80000
Ante
10000

Voor een extra €10 kun je een snor kopen

Buiten de Main Event actie om, hebben we nu nog twee andere events die ieder moment van start kunnen gaan.

In de GrandMaster Zaal zal de GrandMaster High Roller van start gaan. In totaal hebben 103 spelers zich geregistreerd waarmee de prijzenpot op 120k is komen te staan.

Registratie is momenteel nog geopend, waardoor het officiële payout schema nog niet bekend is.

Beneden in de Spinola Zaal zal de Deepstack Turbo plaats vinden. 225 spelers hebben zich hiervoor al ingeschreven maar gezien er tot nu toe maar 3 levels hebben plaats gevonden is het nog altijd mogelijk hier aan te schuiven.

De prijzenpot staat momenteel al 75k, maar gezien de €330 buy-in is het goed mogelijk de 100k tte bereiken.

Het laatste BoM side event is de Crazy Pineapple Movember. De buy-in bedraagt

€165 en voor een extra €10 ontvang je een snor waarmee je het goede doel steunt.

Een snor? Vraag je je dan af. Hiermee maak je deel uit van Movember en steun je het onderzoek naar prostaat kanker.

Je steun hiervoor is niet een "moet" maar natuurlijk waarderen we dit enorm!

De Crazy Pineapple zal vandaag om 18:00 van start gaan. 

Level
28
Blinds
40000/80000
Ante
10000

Chip counts tijdens de pauze

BOM 2016
BOM 2016

John Finnighan 8200000
Even Spilling 4800000
Rasmus Eriksson 3500000
Robert Berglund 3100000
Flaviano Cammisuli 3000000
Gonzalo Fernandez 2750000
Patrick Clarke 2400000
Alessandro Siena 2300000
Davide Fichera 2000000
Lawrence Brandt 1900000
Robert Sverre Elk 1750000
Knut Mo 1400000
Roberto Lanero 1400000
Jonas Hahnert 1310000
Milos Babovic 1250000
Alessandro Montagna 1210000
Lucio Bernado 1100000
Jim Anderson 825000
Karl-Heinz Metz 700000
Giorgio Legasacch 625000

Level
28
Blinds
40000/80000
Ante
10000
Players Left
20
Tables Left
3

John Finnaghan heeft 1/5e van alle chips in handen

chipleader John Finnaghan
chipleader John Finnaghan

Het is pauze en er zitten nog slechts 20 spelers in het Battle of Malta Main Event 2016.

Allereerst verloor Moshe Cozma met K-8 tegen de A-T van Patrick Clarke.

In de daaropvolgende hand ging Jonathan Tigell all-in vanaf de big blind met 600k. Hij werd gecalled door John Finnaghan die J♥ 3♥ had.

Met K♣ 5♣ leek Tigell te gaan dubbelen, maar Finnaghan heeft het geluk aan zijn zijde op dit moment en dat bleek ook nu weer toen de kaarten werden gedeeld. Op een Q-6-5-2-4 board wist hij een runner-runner straight te hitten.

Finnaghan heeft nu maar liefst 8,2 miljoen chips, bijna 1/5e van alle chips.

Level
28
Blinds
40000/80000
Ante
10000
Players Left
20
Tables Left
3

Italiaan heeft lak aan gebruikelijke raise sizes

Rasmus Eriksson vindt het echter prima
Rasmus Eriksson vindt het echter prima

In het moderne poker is het standaard dat, wanneer de blinds hoog zijn, er pre-flop niet met meer dan 2BB wordt geraised

Een Italiaan op tafel 2 geeft echter niets om de gebruikelijke raise sizes.

Hij raisde first in naar 285k, terwijl de blinds 40k/80k waren. Hij had hierdoor nog 1,1 miljoen over.

Rasmus Eriksson maakte echter hem een min-raise naar iets meer dan 500k.

De Italiaan dacht een aantal minuten na, liet een aas zien en besloot om te folden.

Players Left
20
Tables Left
3

John Finnighan Linkins blijft zijn tafel domineren

Het is bevestigd: Op de feature table is John Finnighan Linkins met afstand chipleader met 8,2 miljoen chips.

Hij won eerder al een aantal grote potten en zorgde er zojuist voor dat de Rus Eugeny Krikun op de 24e plaats eindigde.

Krikun raisde vanuit de button, Finnighan re-raisde en Krikun ging all-in voor zijn laatste 1 miljoen chips.

Krikun: 6-6
Finnighan: 8-8

Het board bracht geen hulp voor Krikun, waardoor Finnighan de feature table blijft domineren.

Level
28
Blinds
40000/80000
Ante
10000

Cammisuli wint enorme pot dankzij aas op de river

Terwijl John Finnighan Linkins de feature table live stream crusht, zo doet Flaviano Cammisuli hetzelfde in de relatief rustige Grandmaster Ballroom.

Cammisuli won zojuist een enorme pot tegen Domenico Tortomasi met AK > 55 pre-flop all-in.

Board: 2-3-7-2-A

Cammisuli heeft nu bijna 5 miljoen chips en dat zou hem in de buurt moeten brengen van Linkin, alhoewel we nog even moeten wachten op de laatste stand bij Linkins.

Level
28
Blinds
40000/80000
Ante
10000

Veel actie te zien op de live stream van het Main Event

In een sneltreinvaart gaat dag 3 voorbij. Van de 72 spelers die begonnen aan de derde speeldag zijn er ondertussen nog slechts 25 spelers over.

Eigenlijk zijn we toegekomen bij een re-draw met dit getal, maar in ware BoM stijl spelen we gewoon door.

Helemaal in lijn met het toernooi is er HEEL VEEL actie te zien op de live stream van de feature table in het Portomaso Casino. Zo werden er maar liefst vier spelers uitgeschakeld binnen de eerste twee orbits.

BoM torenbouwer Even Spilling zorgt voor veel actie, maar voormalig Irish Open winnaar Patrick Clarke, Moshe Kozma, Eugeny Krikun en John Finnighan Linkins weten hem goed weerstand te bieden.

Linkin weet zelfs dusdanig grote potten te winnen dat hij de hulp van de dealer nodig heeft om zijn chips op te stapelen. Het is veilig om te zeggen dat hij op dit moment de chipleader is.

De live stream wordt op een even leuke manier van commentaar verzorgd door Global Poker League's Roland Boothby en de beroemde PokerTube video interviewer Rikard Åberg.

Bekijk hier de live stream van het Battle of Malta Main Event 2016.

Level
28
Blinds
40000/80000
Ante
10000

Anne Mette Standal eindigt op 29e plaats (€3,240)

Anne Mette Standal
Anne Mette Standal

De Last Woman Standing is uitgeschakeld.

De Noorse Anne Mette Standal ging met haar laatste paar chips all-in met J-6.

Giorgio Ligasacch maakte op de big blind de call met Q-5.

Het board bracht geen hulp, waardoor Anne Mette genoegen moet nemen met de titel Last Woman Standing en €3,240 aan prijzengeld die de 29e plaats opleverde.

Level
27
Blinds
30000/60000
Ante
5000

Charlie Carrel in the House!

Charlie Carrel
Charlie Carrel

De Brit Charlie Carrel won in 2015 onze Spirit of Poker Rijzende Ster award, maar kon helaas vanwege verplichtingen de award niet in Malta in ontvangst nemen.

Hij is echter nu wel hier en misschien wel om deel te nemen aan het €1,200 Grandmaster High Roller event dat ondertussen is begonnen.

De waarheid is dat de buy-in waarschijnlijk te laag is voor een pokerspeler zoals Carrel, maar wie weet? Misschien wil hij gewoon een avondje plezier en koopt hij zich voor de lol één of twee keer in.

Level
27
Blinds
30000/60000
Ante
5000

Camilo No Mo'

Camilo Hernandez
Camilo Hernandez

De Duitser Camilo Hernandez is uitgeschakeld.

Het ging bergafwaarts toen hij met A-Q all-in ging en het moest opnemen tegen de K-J van Giuseppe Di Bella.

Het board viel niet in zijn voordeel: J-9-6-3-7. Hierdoor had hij nog slechts twee big blinds over.

Vervolgens ging hij met 3BB all-in met 4-3 en moest het opnemen tegen de 9-2 van Knut Mo.

Het board bracht geen hulp, waardoor het Main Event voorbij is voor Hernandez.

Level
27
Blinds
30000/60000
Ante
5000

Heel zuur einde van Main Event voor Roger Nilsen

Kan iemand de 888poker Bad Beat Can pakken? Snel.

Je wilt natuurlijk nooit dat er een einde komt aan een pokertoernooi, maar het is helemaal zuur als je wordt uitgeschakeld door een hele grote bad beat.

Het is iets wat Roger Nilsen zojuist is overkomen.

Nilsen ging all-in met A-A en moest het opnemen tegen A-K.

Flop: J72, alles nog volgens plan.

Turn: K

River: K.

Slik, hij is nu uitgeschakeld. Diegene die de chips in ontvangst mocht nemen was Rasmus Eriksson die nu op 2,5 miljoen staat.

Level
27
Blinds
30000/60000
Ante
5000
Players Left
32
Tables Left
4

Robert Sverre Eik krijgt afbetaald met pocket azen

Robert Sverre Eik wist zojuist te dubbelen.

Er werd naar hem gefold op de small blind. Hij ging all-in en zijn tegenstander had vast verwacht dat hij dit met elke hand zou doen, want de big blind callde met K-4.

Eik had echter geen ATC, maar pocket azen.

De flop gaf nog een derde aas en Eik staat nu op 1,5 miljoen chips.

Level
27
Blinds
30000/60000
Ante
5000
Players Left
34
Tables Left
4

Giuseppe Grimaldi: Deze keer geen 9e

Niet de Mark Newhouse van de BoM
Niet de Mark Newhouse van de BoM

De Italiaan Giuseppe Grimaldi wist de finaletafel te bereiken van het Battle of Malta Main Event in 2015.

Bij deze editie wist hij wederom de derde speeldag te bereiken, maar helaas voor hem eindigde zijn avontuur dit jaar op de 52e plaats.

"Ik droomde ervan om de finaletafel weer te bereiken!"

"Ik begon de dag short, maar toen ik A-Q kreeg dacht ik dat ik een kans had, maar het liep helaas verkeerd af."

"Dit is het enige live pokertoernooi dat ik in 2016 heb gespeeld", zei Giuseppe. Gezien zijn indrukwekkende resultaten vroegen we hem of hij ooit heeft overwogen om pro te worden.

"Absoluut niet! Ik heb een gezin en kan dat risico niet nemen. Ik ken maar weinig spelers uit Italië die ervan kunnen leven. De belasting is dusdanig hoog dat het erg lastig is om full time te pokeren."

Grimaldi keert dus terug naar zijn baan als architect, maar hij garandeert dat hij terugkomt naar Malta voor de Battle of Malta 2017.

De hand die zijn uitschakeling betekende:

Level
27
Blinds
30000/60000
Ante
5000
Players Left
45
Tables Left
5

Even Spilling is nog steeds chipleader

Het is tijd voor de eerste pauze van de dag en Even Spilling wist tot nu toe de meeste chips te verzamelen. Met nog 45 spelers in het toernooi wist hij de 4 miljoen grens te bereiken.

Bekijk de top vijf chip counts voor aanvang van de pauze:

1. Even Spilling - 4,000,000
2. Flaviano Cammisuli - 2,400,000
3. John Finnighan 2,290,000
4. Roberto Lanero - 2,200,000
5. Eugeny Krikun - 1,950,000

Level
26
Blinds
20000/40000
Ante
5000

Bekijk de live stream van het Battle of Malta Main Event!

Voor de eerste keer is er een live stream beschikbaar van de Battle of Malta.

Alle actie wordt met 25 minuten vertraging uitgezonden (om strategisch lang nadenken te voorkomen) en je kunt deze live stream vandaag en morgen bekijken.

Er zullen verschillende gasten hun opwachting maken en we zullen verslag blijven doen totdat er nog maar één speler over is die €160,000 rijker is.

Onze technische wizards hebben alles gereed gemaakt en we zullen vandaag een test uitvoeren met een feature table. Bekijk hier de live stream.

Level
26
Blinds
20000/40000
Ante
5000

De toren van Spilling wordt steeds hoger

Even Spilling
Even Spilling

Viktor Waal is zojuist uitgeschakeld nadat een gigantische bluf tegen Even Spilling verkeerd afliep.

Op een K♦ 8♠ 7♠ T♥ Q♣ board lagen er 800k chips in het midden toen beide spelers op de river nog moesten handelen.

Spilling bet 300k, waarna Waal vervolgens all-in gaat voor ongeveer 1 miljoen extra.

Spilling maakt de call en laat K♠ K♥ zien voor top set, terwijl Waal met A♥ 9♠ complete air heeft.

De Duitser is nu uitgeschakeld, terwijl Spilling met de eerste pauze voor de boeg nu chipleader is.

Level
26
Blinds
20000/40000
Ante
5000

Spilling bouwt een toren.... en laat Waal ervoor betalen

Even Spilling is bezig aan een indrukwekkende dag, waardoor zijn vaardigheden met betrekking tot het bouwen van torens goed van pas komt.

We zagen een hand die ging tussen Spilling en Viktor Waal.

Spilling raisde first in vanuit UTG naar 85k en Waal reraisde naar 200k.

Na een minuut nadenken besloot Spilling om naar 425 te 4-betten, waarna Waal besloot om te folden.

Spilling begon de dag met ongeveer 600k en ondertussen tikt hij bijna de 3 miljoen grens aan. Het lijkt erop dat hij de nieuwe chipleader is.

Level
26
Blinds
20000/40000
Ante
5000

Je zou mijn kast eens moeten zien

Anne Mette Standal
Anne Mette Standal

Meer over Anne Mette Standal, onze Last Woman Standing.

Ze geeft aan dat ze nu drie jaar pokert en dat ze het liefste live pokertoernooien speelt. Het is ondertussen alweer de derde keer dat ze deelneemt aan de Battle of Malta.

Zoals je op de foto onderaan kunt zien heeft ze een miniatuur van een hoge hak schoen voor haar stack staan.

"Ik zag deze op het vliegveld in Malta staan. Ik heb gigantisch veel schoenen; je zou thuis mijn kast eens moeten zien," zei ze met een lach.

Haar passie voor schoenen helpt haar blijkbaar bij haar baan in een schoenenwinkel in een dorp aan de Noorse westkust.

Wanneer ze de hoofdprijs van €160,000 weet te winnen dan zal haar kast waarschijnlijk nog voller raken....

Tot nu toe brengt haar schoen geluk. Ze begin de dag met 280k chips, maar ze staat ondertussen op iets meer dan 400k.

Level
25
Blinds
15000/30000
Ante
4000

Denaro hit met lucky river een "scala"

De Italiaan Giuseppe Denaro stond op het randje van uitschakeling, maar mocht over geluk niet klagen.

Hij was pre-flop all-in met pocket negens tegen A-J. De flop was K-7-8, maar een J op de turn gaf zijn tegenstander een betere pair.

Een T op de river zorgde er echter voor dat Denaro de pot alsnog won met een straight, of blijkbaar een "scala".

Hij heeft nu 400k chips.... nog steeds shortstacked.

Level
25
Blinds
15000/30000
Ante
4000

Schoen voor Last Woman Standing

Volgens ons research team (oftewel onze Deense redacteur Thomas die erg behendig is met Google), werkt Anne Mette Standal in een schoenenwinkel in Noorwegen.

Dat is waarschijnlijk de reden dat ze een schoen op haar tafel heeft staan die geluk moet brengen (dat is echter speculeren van onze kant).

Los van haar gevoelens voor schoenen zijn we van één ding wel zeker en dat is dat ze blij zal zijn dat ze de beste vrouw is bij het Battle of Malta Main Event 2016.

De Poolse in Malta woonachtige Anita Kmiewicz is namelijk op de 60e plaats geëindigd, waardoor Anne Mette Standal de laatste vrouw is in het Main Event.

Ze heeft nu ongeveer 430k op dit moment en zal dus een move moeten maken om mee te kunnen blijven komen.

Level
25
Blinds
15000/30000
Ante
4000

Zweden vs Spanje

Aan de linkerkant van chipleader Roberto Lanero zit Eugeny Krikun. Hij won zojuist een grote pot tegen Lanero.

Op een J♦ 9♦ 7♦ 3♠ 2♥ board lagen er ondertussen 550k chips in het midden en de Zweed besloot om 327k te betten.

Lanero dacht meer dan vijf minuten na, maar besloot uiteindelijk zijn hand te folden. Hij liet wel zien dat hij een boer had.

Tot nu toe is er weer volop actie, want in de eerste twintig minuten zijn er al 11 spelers uitgeschakeld.

Er zitten nog slechts twee vrouwen in het deelnemersveld, namelijk Anita Kmiciewicz en Anna Mette Standal.

Level
25
Blinds
15000/30000
Ante
4000

De chipleader aan het woord

Roberto Carillo
Roberto Carillo

De Spanjaard Roberto Carillo begint dag 3 als chipleader en wanneer we kijken naar zijn Hendon Mob pagina dan is dit een nieuwe ervaring voor hem.

Zo lijkt het erop dat hij live slechts één keer wist te cashen, namelijk een 14e plaats voor €700 bij een €300 2015 Mega Poker Series event in Barcelona.

Niettemin lijkt hij niet onder de indruk van de situatie waarin hij verkeert. Hij sprak kort voor aanvang van dag 3 met onze Spaanse redacteur en legde uit hoe dag 2 voor hem verliep en wat zijn plan is voor vandaag:

"Ik begon dag 2 met ongeveer 80BB en probeerde mijn stack uit te bouwen, maar dit verliep niet echt goed. Met 20BB kwam ik aan een nieuwe tafel te zitten die behoorlijk passief was en wist ik een grote pot te winnen met A-Qs doordat ik mijn tegenstander post-flop wist te laten folden."

"Daarna won ik een hand met KK>QQ en vanaf dat moment viel alles mijn richting op."

"Voor mij is het hetzelfde wanneer ik op de 70e of de 20e plaats eindig, dat maakt me niet uit. Ik probeer een grote prestatie neer te zetten en met mijn stack begint dat ook mogelijk te lijken. Ook probeer ik te profiteren van de recreatieve spelers. Voor hen kan een pay jump van €500 belangrijk zijn, dus dat biedt de mogelijkheid voor mij om druk op hen uit te oefenen."

Level
25
Blinds
15000/30000
Ante
4000

Wie zitten er nog in het toernooi?

Misschien ben je nieuwsgierig wie er nog tot de overgebleven spelers in het Battle of Malta Main Event horen.

We hebben nog één WSOP bracelet winnaar in ons midden en dat is Pavlos Xanthopoulos (€3k NLH WSOPE Berlijn). Pavlos nam vorig jaar ook deel aan het Battle of Malta Main Event en speelde toen ook het High Roller Event.

Een finalist van vorig jaar maakt ook dit jaar nog steeds kans om wederom de finaletafel te bereiken en dat is Giuseppe Grimaldi (foto). Hij eindigde vorig jaar op de 9e plaats.

Een andere BoM regular die nog steeds in het toernooi zit is Joe "Maltese" Grech. Hij heeft ondertussen meer dan $1,4 miljoen gewonnen met het spelen van live pokertoernooien.

Andere high profile spelers zijn onder andere Patrick Clarke uit Ierland en de Brit Matt Adams. Clarke won de Irish Poker Open in 2014 en wist dit jaar de finaletafel te bereiken van de EPT Dublin. Adams won de GSOP (Grand Series of Poker) Praag in 2012.

Rasmus Eriksson, Lucio Bernardo, Giorgio Ligasacch en Luca Beretta zitten ook nog in het toernooi en zij wisten al eerder te cashen in het BoM Main Event.

Zoals we afgelopen jaar al konden merken komen er steeds meer details naar boven over spelers naarmate we richting de finaletafel gaan en soms zitten daar ook verrassingen tussen. Een van de finalisten van vorig jaar, Carlo Van Ravenswoud, bleek bijvoorbeeld één van de beste online high-stakes spelers ter wereld te zijn.

We kijken ernaar uit om te zien wie dit jaar ver gaat komen! De actie begint over een kwartier!

Level
25
Blinds
15000/30000
Ante
4000

Grote dag op komst: Op weg naar de Battle of Malta Main Event finaletafel!

Grote dag op komst: Op weg naar de Battle of Malta Main Event finaletafel!

Het is weer een mooie warme dag in Malta en er ligt een drukke dag vol met poker in het verschiet.

Gisteren is dag 2 gespeeld van het Battle of Malta Main Event en daarnaast begonnen gisteren ook drie side events. Het PLO Knight's Crusader event heeft ondertussen al een kampioen.

Vandaag zal het gigantische Siege of Malta Second Chance event (nu al bijna meer dan 600 spelers) nog groter worden en ook het €1,200 Grandmaster High Roller event zal records gaan verbreken.

Het vlaggenschip van het BoM festival, het €550 Battle of Malta Main Event, zal vandaag het meeste in de spotlights staan. De overgebleven 72 spelers zullen vandaag doorspelen totdat er een finaletafel bekend is die bestaat uit 9 spelers. Morgen zullen de finalisten strijden om de hoofdprijs van €160,000.

Als alles soepel verloopt zullen we vandaag later op de dag tevens onze nieuwe feature table live stream introduceren.

Het duurt nog ongeveer een half uur voordat de kaarten weer gedeeld gaan worden en de Grandmaster Ballroom is al helemaal gereed.

Houdt vandaag de live updates in de gaten voor verslagen vanaf de toernooivloer.

Alle chip counts en bijbehorende seats:

 

BATTLE OF MALTA DAG 3
N Speler Chips TAFEL SEAT
1 LANERO CARRILLO ROBERTO 2,290,000 5 7
2 ERIKSSON RASMUS 2,190,000 8 2
3 CAMMISULI FLAVIANO 1,585,000 4 2
4 FINNIGHAN LINKINS JOHN 1,400,000 2 2
5 FICHERA DAVIDE 1,360,000 2 4
6 ZAPPALA GABRIELE 1,315,000 5 6
7 TIGELL JONATHAN 1,208,000 7 6
8 GOSLINGS JOHAN 1,105,000 7 8
9 CLARKE PATRICK 1,100,000 8 7
10 MO KNUT 985,000 4 6
11 MARLIN TIMOTHEE 984,000 6 4
12 DAHAN ROEI 977,000 5 5
13 MONTAGNA ALESSANDRO 973,000 1 9
14 SIENA ALESSANDRO 973,000 3 4
15 TEGA EGISTO 886,000 4 9
16 BRANDT LAWRENCE EDWARD 863,000 2 8
17 PATTI SALVATORE 846,000 3 6
18 ANDERSSON JIM DOUGLAS 761,000 5 2
19 HERNANDEZ CAMILO 759,000 8 3
20 ASHER EREZ 714,000 5 1
21 ASIN IGNACIO 714,000 1 7
22 BERNARDO LUCIO 710,000 5 9
23 BABOVIC MILOS 675,000 8 5
24 DI BELLA GIUSEPPE 672,000 4 3
25 HAHNERT JONAS 663,000 5 3
26 SPILLING EVEN 663,000 6 3
27 PERERA ROHAN 584,000 5 4
28 DONOUR MILAN 573,000 7 9
29 SMOLER IGOR 559,000 2 3
30 HAGBLAD ANDRE 555,000 2 7
31 OLSSON JIMMY 553,000 2 5
32 SVERRE EIK ROBERT 550,000 1 5
33 KRIKUN EUGENY SERGEEVICH 539,000 5 8
34 MULLER PETER 523,000 8 4
35 PRO FERNANDEZ GONZALO 514,000 7 4
36 EIKILIS SHABTAY AVIAD 510,000 4 4
37 THOMSEN HENRIK ASTRUP 501,000 8 9
38 LIGASACCH GIORGIO 492,000 7 3
39 AMSALEM ISRAEL DUDI 487,000 7 5
40 LUNDSTEN STIAN 455,000 1 8
41 HAVERKAMP RONALD 445,000 6 9
42 METZ KARL-HEINZ 441,000 1 4
43 COZMA MOSHE 418,000 3 7
44 OCCHIPINTI GIUSEPPE 406,000 6 1
45 NYHEIM NIKOLAI 389,000 6 6
46 KMICIEWICZ ANITA 366,000 6 5
47 BEZALEL LIAD 359,000 3 5
48 GRIMALDI GIUSEPPE 357,000 8 6
49 DI MARTINO GIOVANNI 354,000 7 7
50 BERETTA LUCA 320,000 6 7
51 ASARAF AMIKAM 306,000 3 3
52 GRECH JOSEPH 305,000 8 1
53 TORTOMASI DOMENICO 288,997 4 8
54 LARSSON LARS MARCUS 281,000 4 7
55 STANDAL ANNE METTE 280,000 1 2
56 ALESTRA ALESSIO 275,000 3 1
57 BERGLUND BJORNS STIG ROBERT 275,000 7 1
58 MARINELLI DARIO 259,000 4 1
59 NILSEN ROGER 257,000 7 2
60 HUOVINEN JARKKO 238,000 2 1
61 ADAMS MATTHEW ROSS 234,000 1 3
62 STEVANOVIC DAVORIN 229,000 6 8
63 MERDZHANOV MEREL 226,000 2 6
64 ROMANO GIUSEPPE 206,000 1 6
65 KHUU CHUCK 200,000 2 9
66 XANTHOPOULOS PAVLOS 199,000 4 5
67 DENARO GIUSEPPE 198,000 1 1
68 SICILIANO MARCO 177,000 3 2
69 LANTZ DANIEL 167,000 3 8
70 HERLEMONT LAURENT 166,000 3 9
71 WARFVINGE PETER 162,000 6 2
72 GAZIS SPYRIDON 151,000 8 8
Level
25
Blinds
15000/30000
Ante
4000

Event Name Battle of Malta 2016 Main Event
Venue Portomaso Casino, Malta
Date 2 november 2016
Final Day 7 november 2016
Buy In € 550
Entrants 1813
Prize Pool € 879.305
First Prize € 160.000
Level Ante Blinds
Level 1 0 25/50
Level 2 0 50/100
Level 3 0 75/150
Level 4 25 100/200
Level 5 25 150/300
Level 6 50 200/400
Level 7 50 250/500
Level 8 75 300/600
Level 9 75 400/800
Level 10 100 500/1000
Level 11 100 600/1200
Level 12 200 800/1600
Level 13 300 1000/2000
Level 14 300 1200/2400
Level 15 400 1500/3000
Level 16 500 2000/4000
Level 17 500 2500/5000
Level 18 500 3000/6000
Level 19 1000 4000/8000
Level 20 1500 5000/10000
Level 21 1500 6000/12000
Level 22 2000 8000/16000
Level 23 3000 10000/20000
Level 24 3000 12000/24000
Level 25 4000 15000/30000
Level 26 5000 20000/40000
Level 27 5000 30000/60000
Level 28 10000 40000/80000
Level 29 10000 50000/100000
Level 30 10000 60000/120000
Level 31 20000 80000/160000
Level 32 20000 100000/200000
Level 33 20000 120000/240000
Level 34 40000 150000/300000
Level 35 50000 200000/400000
Level 36 50000 250000/500000
Level 37 50000 300000/600000
Level 38 1000000 400000/800000
Robert Berglund

Robert Berglund
wins
€ 160.000

Battle of Malta 2016 Main Event

Top Money Finishers Prize
1. Robert Berglund € 160.000
2. John Finnighan Linkin € 110.000
3. Rasmus Eriksson € 67.000
4. Gonzalo Pro Fernandez € 56.000
5. Lawrence Brandt € 46.500
6. Flaviano Cammisuli € 37.500
8. Giorgio Ligasacchi € 21.400
9. Jonas Hähnert € 14.540

 

×

Sorry, this room is not available in your country.

Please try the best alternative which is available for your location:

Close and visit page