De finalisten voor het 2016 Battle of Malta Main Event zijn bekend!

knights bom 3

Na een dag vol poker, hebben we onze 9 laatste spelers bereikt. En zoals gewoonlijk, is het een fascinerende groep.

Onze chipleader is de Ierse John Finnighan Linkins met 10,840,000. Hij wist de hele dag stand te houden en scoorde pot na pot.

Zijn tegenstander Rasmus Eriksson, wie tegen het einde van de dag ook behoorlijk een stack wist op te bouwen volgt hem met 8,795,000 chips. En wat is leuker dan je beste vriend naast je te hebben zitten, namelijk Robert Berglund met 2,895,000 chips.

Het verhaal van de 2 vrienden word alleen maar beter, met name door een permanente tattoo weddenschap maar hier volgt binnenkort meer over.

De Italianen die vaak een groot deel van het spelersveld zijn, hebben 2 plaatsen aan de finale tafel weten te bemachtigen.

Poker speler/pizzeria eigenaar Flaviano Cammasuli is de big stack van de twee met 6,215,000 chips, Landgenoot Giorgio Legasacchi ligt niet ver achter hem met 2,200,000.

Een onverwachte wildkaart aan tafel? Amerikaanse student Lawrence Brandt uit Phoenix, Arizona wie momenteel door Europa reist en een pit stop maakte hier bij de Battle of Malta.

De Spaanse poker pro Gonzalo Fernandez komt op de middelste plaatts wat betreft chips met 2,900,00.

Aan tafel zitten ook dit jaar een paar groentjes waaronder freelance fotograaf Robert Sverre Eik uit Noorwegen en therapeut Jonas Hahnert.

De enthousiaste Hahnert sprong in de lucht van geluk toen hij de bubble wist te behalen, en dit met maar 1m chips. Waarom? Omdat dit volgens hem zijn eerste live poker toernooi ooit is.

En dat vrienden, is waar het tijdens de Battle of Malta allemaal om gaat. Meer info zal morgen in de live updates volgen maar hier alvast de chipcount:

John Finnighan 10840000
Rasmus Eriksson 8795000
Lawrence Brandt 8000000
Flaviano Cammisuli 6215000
Gonzalo Fernandez 2900000
Robert Berglund 2895000
Robert Sverre Elk 2500000
Giorgio Legasacchi 2200000
Jonas Hahnert 1000000

Morgen om 15:00 zal de actie hier in het Portomaso Casino weer verder gaan, met de ogen gericht op de 9 finalisten en de 160,000 eerste plaats prijs.

Zie hier de video van dag 3

Vul juist in

Error om reactie op te slaan

3 min wachten om volgende reactie te plaatsen

Geen Reacties